رزومه تحصیلی و شغلی (تکمیلی)

 

پروژه های انجام شده یا در دست احرا:

 کاهش مدت زمان توقفات سیستم های توزین شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان ( پروژه شش سیگما 1396 )

 

دوره هاي عمومي طي شده:

تکنیک های ایجاد و تقویت انگیزش در فرد و سازمان / شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان / 1397

 

دوره هاي تخصصی طي شده مرتبط با سفارشات خرید و کارشناسی کالا:

 مراحل و تکنیک های بهینه سازی سیستم های سفارشات و توزیع / شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان / 1397

 

دوره هاي تخصصی طي شده ورزشی:

دوره مقدماتی تربیت مربی بدنسازی کاراته / استان تهران / 1397

 

 

صفحه نخست

 


  

 


احتمال خرید معدن سنگ آهن در استرالیا توسط گل گهر با مشارکت فولادسازان

 

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از احتمال خرید یک معدن سنگ آهن در استرالیا توسط این شرکت با  مشارکت تعدادی از شرکت‌های فولادی خبر داد.

ناصر تقی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ماین نیوز در پاسخ به این سوال که شنیده شده است که گل گهر در حال بررسی برنامه خرید یک معدن سنگ آهن در استرالیا است، نظر شما در این باره چیست؟ توضیح داد: بله همینطور است اما هم‌اکنون در حال بررسی این گزینه هستیم و با جمعی از فولادسازان نیز در این زمینه رایزنی کرده‌ایم اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

  

 


 

رحیمی پور در گفت‌وگوی تفصیلی با ماین نیوز:

 

 

 مهندس تقی زاده در حا
شیه هفتمین همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران در گفت و گوی تفصیلی با ماین نیوز مطرح کرد:

 

در فکر تولید 500 هزار تن فولاد آلیاژی در مجموعه گل گهر هستیم

  

 


حضور شركت معدني و صنعتي گل گهر در پنجميمن نمايشگاه توانمندي هاي صنعتي

استان كرمان 19 لغايت 22 آبان 1394 شهرستان سيرجان

 

 

 

درج شده توسط محسن نصيرزاده

 


 

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر برگزار شد.

 

مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ضمن تشکر از تمام مسوولان از بازگشتش به گل گهر اظهار خرسندی کرد و گفت: همواره رسم بوده که راهی را بنده آغاز کنم و دیگرانی چون مهندس جلال مآب افتتاح کنند. حالا نیز مهندس جلال مآب طرح‌هایی را آغاز کرده که بنده افتتاح می‌کنم و در آینده نیز این قول را می‌دهم که طرح‌هایی را آغاز کنم که مدیران بعدی افتتاح کنند چرا که این روند توسعه ای همواره ادامه دارد. ناصر تقی زاده همچینین با اشاره به لزوم استفاده از نیروهای متخصص بومی در گل گهر و شرکت‌های تابعه و لزوم توجه به مسوولیت‌های اجتماعی گل گهر آینده خوبی را برای گل گهر پیش بینی کرد. این مراسم با اهدای هدایایی به مهندس جلال مآب و تقدیر از خدمات وی پایان یافت.

 

 


 

لینک های برگزیده

خبرگزاری خانه ملت

پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس ها و همایش های ایران

مجموعه مجلات انرژی کشور

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

شركت توسعه آهن و فولاد گل گهر

شركت سرمايه گذاري و توسعه گل گهر

شركت مجتمع جهان فولاد سيرجان

سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت

سایت وزارت نیرو

سابت وزارت نفت

شرکت بهینه سازی مصرف سوخت

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی ایران

شركت ملي فولاد ايران

شركت ملي صنايع مس ايران

شركت فولاد مباركه اصفهان

ادامه ي مطلب . . .

اخبار گل گهر

 

 

بررسی مسائل و مشکلات گل گهر

 

به گزارش ماین نیوز، جلسه ای صبح یکشنبه با حضور استاندارکرمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سایر مسئولین مربوطه در سالن پیامبراعظم(ص) در خصوص بررسی مسائل و مشکلات فعالیت های توسعه ای شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در این جلسه در خصوص اجرای پروژه فاضلاب شهر سیرجان به صورت یکپارچه و استفاده از آب استحصالی تصفیه شده فاضلاب جهت توسعه صنعتی و همچنین تامین آب شرکت معدنی صنعتی گل گهر تصمیم گیری شد. همچنین در جلسه فوق الذکر در خصوص بازنگری حریم شهر سیرجان و اجرای 5 هزار هکتار فضای سبز در محدوده مجموعه صنعتی معدنی گل گهر و هزار هکتار در محدوده حاشیه کفه نمک به منظور ارتقاء سطح زیست محیطی توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با همکاری اداره کل محیط زیست و اداره کل منابع طبیعی استان تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 


 

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای واگذاری معدن شماره 2 به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر، ناصر تقی زاده گفت: با دستور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به زودی معدن شماره 2 گل گهر به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر واگذار می شود.

وی با بیان اینکه معدن شماره 2 بین 40تا 50 میلیون تن ذخیره شناخته شده دارد، افزود: همچنین با تلاش هیات مدیره شرکت گل گهر مشکلات مربوط به معدن شماره 3 حل شده و این معدن به مدت 25 سال در اختیار گهر زمین قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گل گهر در عین حال افزود: شرکت گل گهر موفق شد در سال گذشته 2.5 میلیون تن از محصولات تولیدی خود را صادر کند.

منبع : WWW.GEG.IR ( وب سایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر )

 


 

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر:

این شرکت در حال حاضر 17 هزار میلیارد تومان پروژه در بخش های مختلف این شرکت و شرکت های تابعه در دست دارد که بخشی از آنها بتدریج تا پایان سال جاری راه اندازی و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، ناصر تقی زاده افزود: با بهره برداری از طرح های جدید گل گهر علاوه بر ایجاد تحول در منطقه، برای بسیاری از نیروهای بومی و محلی بویژه جوانان اشتغال ایجاد می شود. وی با تشریح طرح های در دست اجرای شرکت گفت: پروژه گندله سازی شماره 2 با ظرفیت 5 میلیون تن در سال تا اواخر مرداد ماه جاری به بهره برداری می رسد ضمن اینکه بهره برداری از دو واحد گازی نیروگاه 500 مگاواتی از دیگر برنامه های امسال شرکت است 85 درصد تجهیزات نیروگاه خریداری شده و در حال نصب است.

تقی زاده افزود: تکمیل عملیات نصب پروژه واحد تولیدآهن اسفنجی شماره 2 شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با ظرفیت نهایی 1.7 میلیون تن در سال و پروژه  1.5 میلیون تنی ذوب و 3 میلیون تنی ورق فولادی از دیگر پروژه های مهم امسال شرکت محسوب می شود که بزودی قرارداد احداث آن بسته میشود. وی اظهار کرد: ادامه فعالیت های طرح انتقال آب از بندرعباس با ظرفیت 6800 مترمکعب در ساعت، ادامه فعالیت اجرایی طرح احداث خط 7 تولیدکنسانتره سنگ آهن با ظرفیت 2 میلیون تن ، ادامه فعالیت اجرایی طرح احداث کارخانه ذوب و فولادسازی جهان فولاد با ظرفیت یک میلیون تن، عقد قرارداد و شروع عملیات اجرایی فاز دوم طرح انتقال گاز با ظرفیت 420 هزار مترمکعب در ساعت و ادامه فاز عملیاتی پروژه های اصلاح خطوط تولید با هدف افزایش بهره وری از دیگر برنامه های امسال است.

منبع : WWW.GEG.IR ( وب سایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر )


سفر معاون اول رئيس جمهوري به سيرجان در نوروز 95

به گزارش ماین نیوز، اسحاق جهانگیری ظهر روز دوشنبه دوم فروردین ماه در جلسه اقتصاد مقاومتی صنعت و توسعه که در گل گهر سیرجان با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، عنوان کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور نیازمند کار جدی هستیم و در این زمینه دولت و ملت باید خود را برای تحقق این کار بزرگ آماده کنند.


وی افزود: امیدوارم امسال سال خوبی برای تولید در کشور باشد و استان کرمان به عنوان یکی از استان های مهم تولیدی کشور می تواند در این زمینه پیشرو باشد.


مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل گل گهر در جمع خبرنگاران پایگاه های خبری

مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر عصر بیستم دی ماه با شرکت در یک کنفرانس خبری با حضور نمایندگان خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان آخرین دستاوردها و فعالیت های این شرکت را به اطلاع مردم استان رساند.

قیمت تمام شده را کاهش دادیم

با همت همکاران توانستیم 9 درصد کاهش هزینه نسبت به سال 93 داشته باشیم

گل‌گهر جزو نادر مجموعه‌هایی است که پروژه‌ای را متوقف نکرده است

طرح انتقال آب خلیج فارس یکی از شاخص ترین طرح های گل گهر است

همزمان با تولید آهن اسفنجی باید عملیات احداث کارخانجات ذوب هم انجام شود

حاضر به حمایت از قطعه سازان داخلی هستیم، تعدیل نیرو نداشتیم


مهندس تقي زاده در سومين همايش بين المللي سنگ آهن ايران:

کاهش ۵ درصدی قیمت تمام شده گل گهر در ۹۴

ناصر تقی زاده مدير عامل شركت معدني و صنعتي گل كهر در پنل سومین همایش بین المللی سنگ آهن ایران با اشاره به اینکه سنگ آهنی ها حاضرند با فولادسازان به توافق برسند، اظهار کرد: البته ما نمی توانیم ذوب آهن اصفهان را که وارث یک سری مسائل خاص است با فولاد مبارکه جمع ببندیم.

وی با اشاره به اینکه گل گهر اولویت اصلی خود را کاهش قیمت تمام شده تولید قرار داده است، اظهار کرد: در همین راستا توانستیم قیمت تمام شده سال 94 را پنج درصد زیر قیمت سال 93 برسانیم.

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با بیان اینکه فولادسازان نباید به خاطر منافع کوتاه مدت اینطور به سنگ آهنی ها ضربه بزنند، اعلام کرد: فولادسازان الان گندله را 90 دلار در بندرعباس خریداری می کنند که با احتساب کرایه حمل، قیمت آن را با قیمت ما مقایسه کنید.

تقی زاده تاکید کرد: اگر دولت دخالت نکند، ما می توانیم با فولادسازان کنار بیاییم و ظرف 10 روز با آنها به توافق برسیم.

 


باهدف تبيين استراتژي مشترك و با حضور مديران عامل ٣٠ شركت فعال در منطقه گل گهر نشست شوراي مديران منطقه معدني و صنعتي گل گهر در تهران برگزار شد

 

در اين نشست كه به همت شركت معدني و صنعتي گل گهر و به رياست مهندس ناصر تقي زاده مدير عامل و دبيري محمد حاتمي معاون پشتيباني مجتمع و با دستور كار ايجاد هم افزايي و همكاري بيشتر شركت هاي فعال در منطقه گل گهر برگزار شد، آخرين راهكارها براي رسيدن به يك استراتژي مشترك در حوزه هاي مختلف مورد بحث و بررسي قرار گرفت . در اين نشست يك روزه كه اعضا هيت مديره شركت گل گهر نيز حضور داشتند مهندس ناصر تقي زاده مدير عامل و عضو هيت مديره شركت با اشاره به موقعيت حساس كنوني بر لزوم تلاش بيشتر براي دستيابي به أهداف و برنامه هاي بلند مدت در منطقه بزرگ معدني و صنعتي گل گهر تاكيد كرد. مدير عامل گل گهر در اين نشست مهم گفت : همه ما بايد با نگاه توسعه اي و با در دستور كار قرار دادن صرفه جويي و بالا بردن بهره وري از اين مقطع حساس عبور كنيم مهندس تقي زاده همچنين با اشاره به اينكه اولويت اولمان توليد است ،گفت: همكاران بايد با در نظر گرفتن همه جوانب و با اولويت قرار دادن بحث توليد و تلاش بيشتر راه را بر توسعه بيش از پيش اين منطقه صنعتي هموار نمايند.

 

تقي زاده سنگ تمام گذاشته است...


در ادامه اين نشست مهندس ميرعلي ياري عضو هيت مديره شركت گل گهر هم طَي سخناني با تقدير از تلاش هاي مهندس تقي زاده در طول مدت حضورش در گل گهر، گفت: به خانواده بزرگ گل گهر تبريك ميگويم كه در اين شرايط سخت اقتصادي كم نياوردند و موفق عمل كردند و بحمداله كإرهاي بسيار مهم و ارزشمندي در اين مدت بدون تنش و حاشيه انجام شده است كه جاي تشكر و قدرداني دارد و اقاي مهندس تقي زاده كه هم نگاه توليدي دارد و هم نگاه توسعه اي ،براي هر دو مقوله سنگ تمام گذاشته است. عضو هيت مديره گل گهر همچنين با اشاره به لزوم توجه به توسعه در منطقه گفت: نبايد از بار سنگين توسعه اي كه بر دوش گل گهر است غافل شد كه توقف توسعه خسارت بالايي دارد.

 

ناگزير به بازنگري در برنامه ها هستيم


سيدعبدالحميد ثمره هاشمي ديگر عضو هيت مديره شركت گل گهر هم دراين نشست و در جمع مديران عامل شركت هاي فعال منطقه گفت: در شرايط اقتصادي موجود ناگزیريم در برنامه ها بازنگري كنيم و با حذف هزينه هاي زائد و غير ضروري از كند شدن سرعت توسعه جلوگيري كنيم وي همچنين در ادامه با تقدير از تلاشگران و پرسنل شاغل در منطقه گل گهر إبراز اميدواري كرد با تلاش و همت همكاران در بهترين مسير حركت نماييم . در ادامه اين نشست مهم جمعي از معاونين شركت گل گهر و مديران عامل ساير شركت ها نقطه نظرات خود را پيرامون حوزه هاي مختلف كاري بيان كردند.

 

 


 

کاهش قیمت های جهانی سنگ آهن تاثیر منفی بر سود مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر

داشته و لیکن روند تولید تحت تاثیر قرار نگرفته است.

مهندس ناصر تقی زاده: متاسفانه کاهش قیمت های جهانی سنگ آهن تاثیر منفی بر سود مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر داشته و لیکن روند تولید تحت تاثیر قرار نگرفته است.

وی در ادامه افزود: پیش بینی می شود تا پایان سال جاری افزایش تولید سنگ آهن 20 درصدی نسبت به سال 93 را داشته باشیم. تقی زاده خاطر نشان کرد: پیش بینی افزایش تولید با توجه به بهبود کیفیت محقق خواهد شد.
مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر تصریح کرد: سعی می کنیم در سال جاری سرعت تاثیر منفی کاهش قیمت جهانی سنگ آهن را بر روند تولیدات گل گهر به حداقل برسانیم.

تقی زاده در پاسخ به این سوال که وضعیت بدهی فولادسازان نسبت به گل گهر چگونه است؟ گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته بخشی از بدهی فولادسازان پرداخت شده است.

وی با تاکید بر شرایط بحرانی که معدنکاران و فولادسازان با آن مواجه هستند گفت: در شرایط کنونی باید فولادسازان و تولیدکنندگان سنگ آهن بتوانند همانند حلقه های یک زنجیر عمل کنند تا دوران بحران سپری شود.
گفتنی است اجـرای 32 طرح توسعه ای در سه بخش شامل:


1. پروژه های صنعتی

2. پروژه های زیر ساختی

3. پروژه های خدماتی، اداری و فرهنگی

در سه فاز از سال 1390 لغایت 1398 در دستور كار شركت قرار گرفته است.

اجرای تعدادی از این طرح ها مستقیماً توسط شركت معدنی و صنعتی گل گهر و تعدادی دیگر با مشاركت سایر شركت های فعال كه عمده و یا درصدی از سهام آنها متعلق به شركت معدنی و صنعتی گل گهر می باشد انجام می گیرد.

منبع : WWW.GEG.IR ( وب سایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر )

 


افتتاح پروژه های بزرگ صنعتی در منطقه گل گهر به زمان دیگری موکول گردید.

( شنبه، چهاردهم شهریور ماه 1394 )

 

 


 

 

انتصاب مهندس تقي زاده به عنوان مدير عامل شركت گل گهر

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در جلسه ی روز یکشنبه 13 اردیبهشت 94 هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، از زحمات مهندس محمد جلال مآب تقدیر و مهندس ناصر تقی زاده به عنوان مدیر عامل و عضو جدید هیئت مدیره منصوب شد. در این جلسه ابتدا مهندس محمد جلال مآب گزارشی از وضعیت حال حاضر سایت تولید و طرح های توسعه شرکت ارائه و سپس مهندس تقی زاده مدیر عامل جدید شرکت به بیان برنامه های خود پرداخت. مهندس ناصر تقی زاده قبل از این نیز در سالهای 80 الی 84 به عنوان مدیر عامل این شرکت فعالیت داشته و از بنیانگذاران طرح های توسعه ای فاز اول شرکت می باشند.

بازگشت به بالا