صفحه اصلیورزش و سلامت

ورزش

 

بيست و نهمین دوره يونيورسياد تابستاني دانشجويان جهان 27 مرداد لغايت 9 شهریور ماه سال 96 در شهر

تایپه کشور تایوان برگزار مي‌شود.  

 

 

 

 


 

ضیافت افطار با حضور وزیر محترم بهداشت و درمان و مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور 

   

 


 

تقدیر مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران از مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور

   

 


 

عضو کمیته مربیان اتحادیه جهانی کشتی

جایگاه مربیان کشتی ایران درمیادین جهانی به لحاظ کمی و کیفی خوب و مناسب است

 

 

منبع : ايرنا

 

طی مراسمی از قهرمانان، فعالان و مربیان هیات کشتی و پرورش اندام شهرستان سيرجان تقدیر شد.

هیات کشتی و پرورش اندام و بدنسازی شهرستان سیرجان طی مراسمی با همکاری اداره ورزش و جوانان و دفتر نماینده مردم سیرجان در مجلس و باشگاه شهرداری با محوریت دکتر عبدالمهدی نصیرزاده مسئول کمیته آموزش فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی با عنوان تجلیل از قهرمانان، فعالان و مربیان پرورش اندام و کشتی جمعه 7 فروردین در محل سالن مهر شهرداری از این ورزشکاران تقدیر بعمل آوردند.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، این مراسم که با حضور شهباز حسن پور نماینده مردمی و ساعی شهرستان سیرجان در مجلس شورای اسلامی، دكتر عبدالمهدی نصیرزاده مسئول کمیته آموزش فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی، مریم وطن دوست نائب رئیس فدراسیون بدنسازی، حمید شهسواری رئیس هیات کشتی، مهندس اسماعیل پور نائب رئیس هیات کشتی توسط هیات کشتی و هیات پرورش اندام شهرستان سیرجان و با همکاری اداره ورزش و جوانان و دفتر نماینده مردم شریف سیرجان در مجلس شورای اسلامی و باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری و با محوریت دکترعبدالمهدی نصیر زاده مسئول کمیته آموزش فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی با عنوان تجلیل از قهرمانان ،فعالان و مربیان پرورش اندام وکشتی جمعه 7 فروردین در محل سالن مهر شهرداری برگزار و در آغاز این مراسم عبدالمهدی نصیرزاده با تبریک سال نو و عرض خیر مقدم به مسئولین و شرکت کنندگان در این مراسم از پتانسیل ورزش سیرجان سخن گفت و با اشاره به اینکه ورزشکاران سیرجانی با توجه به بررسی های کارشناسی اگر به خود باوری کامل برسند قطعا میتوانند در رده های بالای کشوری حرفی برای گفتن داشته باشند با دعوت از شهباز حسن پور در پشت تریبون به صحبتهای خود پایان داد و شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان با تبریک سال نو و مهر تائید بر سخنان دکتر نصیرزاده قول حضور دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان را در سال 1394 در سیرجان جهت رفع مشکلات ورزش این شهرستان به شرکت کنندگان در این مراسم داد. 

 

 

 منبع : سايت اداره ورزش و جوانان شهرستان سيرجان

 


 

ادامه شگفتي سازي گل گهر در جام حذفي، گل گهر سيرجان با برتري مقابل نفت مسجد سليمان حريف پرسپوليس شد.

در ادامه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تیم‌های مسجدسلیمان و گل‌گهر سیرجان از ساعت 16 روز يكشنبه چهارم آبان ماه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی و در حضور بیش از 5 هزار به مصاف هم رفتند که این دیدار در وقت‌های عادی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا برنده این دیدار در وقت‌های تلف شده یا ضربات پنالتی مشخص شود. در نهایت این دیدار در وقت‌های اضافه هم بدون گل به پایان رسید تا ضربات پنالتی برنده این دیدار را مشخص کند. در ضربات پنالتی گل‌گهر موفق تر عمل کرد و با برتری 4 بر 2 به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کرد. تيم گل گهر سيرجان پيش از اين ديدار موفق به حذف تيم سپاهان اصفهان شده بود.


 

با انتصاب نایب رئیس بانوان ، ورود رسمی بانوان به پرورش اندام

 برای اولین بار و به صورت رسمی پای بانوان به فدراسیون پرورش اندام باز شد و این فدراسیون به صورت رسمی صاحب نایب رییس بانوان شد. با حکم داخلی پورعلی فرد رییس فدراسیون پرورش اندام وبدنسازی، مریم وطن دوست که مدرک دکترای تربیت بدنی دارد به عنوان نایب رییس منصوب شد. فعالیت در پرورش اندام وبدنسازی به واسطه ماهیت این رشته به مردان محدود بود اما فدراسیون در ماههای گذشته تلاش داشته تا پای بانوان را به مباحث آموزشی و مربیگری بدنسازی باز کند و گویا با این تصمیم، این مساله به سرانجام رسید و سرانجام این رشته نیز می تواند در بخش بانوان فعالیت کند.

 

بازگشت به بالا